Ostukorv
€0.00 (0)

SYG200 kapslimasin

SYG200 dental mixer

€226.18

hind
hinnale lisandub käibemaks

Näidustused

Biodentine kapslite segamiseks. Sobib ka amalgaamide, klaasionomeeride jpt materjalide segamiseks.

OMADUSED

Kvaliteetne kapslisegamismasin(CE toode), segamiskiirus: 4500rpm.

Sobib suurepäraselt amalgaamide, klaasionomeeride ja Biodentine kapslite segamiseks- tagab 100% korrektse segamistulemuse (segutulemus pole kuiv).

Kapslimasinad

LISAINFO:

SYG200 dental mixer
Info arstile:

1) enne kasutamise alustamist palun eemaldage 4 punast kruvi masina põhjast (vastasel juhul hakkab masin laual liikuma ja kolisema). Hoidke need kruvid alles- NB! need tuleb tagasi alla kruvida masina transportimisel.
2) oluline on teada, et kapslihoidja, kuhu kapsel asetatakse, on liikuv ja õrn detail, mis ei lähe garantii alla -
tootja palub mitte rakendada jõudu SYG200 masina kapslihoidja avamisel (kui kapslit hoidjasse pannakse ja välja võetakse), kuna kapslihoidja on õrn detail ja vedru võib katki minna.

SYG200 kapslimasinale kehtib küll 1,5-aastane garantii (alates tehasest väljasaatmise kuupäevast), kuid garantii ei puuduta kapslihoidikut, mis on tundlik osa ja vedru võib puruneda, kui kasutaja on hoolimatu.

Juhul, kui kasutaja ei ava hoidjat korrektselt (kui kapslit ilma hoidjat avamata hoidjasse pressitakse või välja võtatakse), siis võib kapslihoidja vedru kergesti katki minna. Tootja ei saa vastutada, kui kasutaja on kapslihoidja liiga jõuliselt lahti surunud, mille tulemusel on kapslihoidja vedru katki läinud. Seetõttu palume arstidel kapslihoidja kasutamisel olla ettevaatlik, hoolikas:
- avada hoidja vastavalt kasutusjuhendis või kapslimasina kaane all olevale joonisele.

Vedru purunemisel tuleb masin tehasesse remonti saata, kus on väike varuosade ladu tundlikele detailidele nagu kapslihoidja. Transport tehasesse + võimalikud remondikulud tuleb kliendil endal tasuda.

1) Varajane rike <1 aasta jooksul =  tootja vahetab masina välja
2) Hilisem rike   >1 aasta pärast tehasest väljasaatmist= tuleb osta uus masin