Ostukorv
€0.00 (0)

Detartrine

profülaktilised pastad hammaste puhastamiseks ja poleerimiseks

€37.20

hind
hinnale lisandub käibemaks

Otsas

Näidustused

  • Hambakivieemaldajaga töödeldud pindade viimistlemine
  • Plekkide (toidu-, joogi- ja tubakajäljed)  eemaldamine
  • Täidiste peenpoleerimine.

Vastunäidustused

DETARTRINE-i profülaktilised pastad on vastunäidustatud patsientide puhul, kellel on teadaolev allergia ühe või mitme pastakoostisosa vastu.

Omadused ja eelised

DETARTRINE poleerimispastad on saadaval kasutusvalmis kujul hammaste profülaktiliseks hoolduseks, hammaste puhastamiseks (hambakivi eemaldamiseks), joogi-, toidu- ja tubaka mõjul tekkinud värvimuudatuste eemaldamiseks ning hambapinna ja täidiste poleerimiseks.

DETARTRINE ja DETARTRINE Z on meeldiva maitsega roosad pastad. Mehaanilise abrasiivse toime aluseks on pastas sisalduv ränidioksiid, mis muudab võimalikuks hambakivi täieliku eemaldamise pärast töötlemist ultraheli- või käsieemaldajaga, põhjustamata seejuures hambaemaili erosiooni.

DETARTRINE koostisesse kuuluvad eeterlikud õlid tagavad värskustunde, mida patsiendid väga hindavad. Lisaks on eeterlikel õlidel ka kergelt rahustav toime leevendades mehaanilisest puhastamisest tekkida võivat tundlike igemete ärritust.

DETARTRINE Z sisaldab tsirkooniumiosakesi. Need osakesed on kui lamedad kraabitsad, millel on väga teravad ja kõvad servad. Pasta hõõrumisel vastu karedat pinda lihvivad osakeste servad maha ebatasasused.

PROFESSIONAALNE PROFÜLAKTILINE PUHASTAMINE

Katt ja hambakivi tekitavad põletikku, mis võib põhjustada taastuvaid ja pöördumatuid parodontaalse koe muudatusi. Katu ja hambakivi regulaarne ja tõhus eemaldamine toimub manuaalsete või ultraheliinstrumentidega. Pärast seda tuleb teha viimistlev poleerimine, et lükata edasi hambakatu kogunemist ja eemaldada olemasolevaid joogi-, toidu- või tubakajälgi. Poleerimiseks kasutatakse otsikut koos poleerimispastaga kaetud harjaga. Hambakivi eemaldamine, hammaste puhastamine ja poleerimine tagavad hambapinna täieliku profülaktilise hoolduse. Hammaste täielik profülaktiline hooldus algab abrasiivpastaga ja lõpeb vähemabrasiivse pastaga, mis sisaldab fluoriidi.
Profülaktilise ravi lõpetamiseks on soovitatav teha tavapärane fluoriidiravi (geel, lakk, hape).

Koostis

Detartrine

Ränidioksiid . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55,0 g
Abiained kuni . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 100,0 g

Kasutamine

DETARTRINE purgis:

Võtke pastat purgist alati puhta spaatliga ja asetage poleerimiskettale.

Märkus:
Suud võib loputada puhastamise ajal või järel.
Sulgege purk pärast kasutamist tihedalt.

LISAINFO

ETTEVAATUSABINÕUD KASUTAMISEL
Võimalik allergiline reaktsioon formaldehüüdile.

Pakend

45 g purk